Protector Series

První díl této populární webové Tower Defence hry se objevil v roce 2008 a dočkali jsme se celkem 4 dílů a jedné spin-off hry. Ve hře pak do obrany stavíte různé typy jednotek s různým elementárním poškozením. Jednotky lze během bitvy vylepšovat a existují i globální trvalá vylepšení.

Základem hry je tedy umísťování jednotek (hrdinů) podél cesty či cest a likvidace přicházejících nepřátel dřív než dojdou do cíle a vezmou Vám vaše životy. Aby to nebylo tak jednoduché, tak nepřátele mají proti některým elementárním útokům zvýšenou obranu (nebo naopak) či dokonce imunitu. Je tedy třeba nejen šikovně rozmístit jednotky, ale s rozvahou vybrat i jejich typ a druh elementárního útoku (Fire, Poison, Cold, Energy, Physical). Zkrátka u této hry se musí i přemýšlet a to je kromě jiného na této hře právě to zábavné.

Jak jsme si už řekli na začátku, tak vyšlo celkem 6 her. Pokud Vám teď nesedí počty je to tím, že čtvrtý díl vyšel ještě jednou jako vylepšená a rozšířená verze pod označením IV.V. Plnohodnotného pátého dílu jsme se již bohužel nedočkali. Jak je vidět na oficiálním webu Protector World tak další hry byly již v žánru RPG.

Protector

Kde si zahrát:   Armor Games    Kongregate
Info web:   Flash Gaming Wiki
         

Protector: Reclaiming the Throne (II)

Kde si zahrát:   Armor Games   Kongregate
Info stránky:   Jay is games   Tower Defence Wiki

Protector III

Kde si zahrát:   Armor Games   Kongregate

Protector IV

Kde si zahrát:   Armor Games    Kongregate
Info stránky:   Jay is games    Flash Gaming Wiki

Protector IV.V

Kde si zahrát:   Armor Games     Kongregate

Little Protector

Kde si zahrát:   Armor Games     Kongregate
Info stránky:   Jay is Games

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Scroll to Top